Gorenje Bread maker BM1400E Stainless steel, 815 W, Number of programs 12,
- TootjadGorenje
- Mudel: BM1400E
- Saadavus: 3
-
150€
Gorenje Bread maker BM1400E Stainless steel, 815 W, Number of programs 12,
| All | |
| Brutokaal | 11.20 kg |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 326.00 mm |
| Gross height (mm) | 634.00 mm |
| Gross width (mm) | 358.00 mm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maksimaalne leiva kaal | 1400 g |
| Muud funktsioonid | Double baking pan allows you to simultaneously bake different types of bread. |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Netokaal | 8.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer product family | Bread maker |
| Producer product name | BM1400E |
| Programmide arv | 12 |
| Sisuaken | Yes |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.40 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Võimsus | 815 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje bread maker bm1400e stainless steel, 815 w, number of programs 12, bm1400e, gorenje, leivakupsetusahjud

