Gorenje Dishwasher | GV16D5 | Built-in | Width 59.8 cm | Number of place settings 16 | Number of programs 6 | Energy efficiency
- TootjadGorenje
- Mudel: GV16D5
- Saadavus: 2
-
419€
Gorenje Dishwasher | GV16D5 | Built-in | Width 59.8 cm | Number of place settings 16 | Number of programs 6 | Energy efficiency class D | Display | AquaStop function
| All | |
| 3rd basket | Yes |
| AquaStop-funktsioon | Yes |
| Asukohtade arvu seadistamine | 16 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 85 kWh |
| Energiatõhususe klass | D |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 555.00 mm |
| Gross weight | 31.50 kg |
| Gross width (mm) | 640.00 mm |
| Kiirpesu | Yes |
| Kontrolli tüüp | Touch Control |
| Kõrgus | 81.6 cm |
| Laius | 59.8 cm |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 44 dB |
| Net weight | 29.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | GV16D5 |
| Programmide arv | 6 |
| Sügavus | 55.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Tüüp | Built-in |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Volume (m3) | 0.21 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje dishwasher gv16d5 built-in width 598 cm number of place settings 16 number of programs 6 energy efficiency, gv16d5, gorenje, noudepesumasinad









