Gorenje
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 442.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 143 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 410.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje, vs110be, vaakumpakendaja

