Whirlpool AMW 6440 FB Microwave Oven with Grill, Built-in, 31 L, Microwave power 1000 W, Black | Whirlpool
- TootjadWhirlpool
- Mudel: AMW 6440 FB
- Saadavus: 2
-
449€
Whirlpool AMW 6440 FB Microwave Oven with Grill, Built-in, 31 L, Microwave power 1000 W, Black | Whirlpool
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 650 mm |
| Gross height (mm) | 500 mm |
| Gross weight | 30.00 kg |
| Gross width (mm) | 630 mm |
| Net weight | 27.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.20475 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: whirlpool amw 6440 fb microwave oven with grill, built-in, 31 l, microwave power 1000 w, black whirlpool, amw 6440 fb, whirlpool, mikrolaineahjud

