Philips | Hair Dryer | BHC010/10 EssentialCare | 1200 W | Number of temperature settings 3 | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: BHC010/10
- Saadavus: 5
-
19€
Philips | Hair Dryer | BHC010/10 EssentialCare | 1200 W | Number of temperature settings 3 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross depth master carton | 405 mm |
| Gross height (mm) | 78.00 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Hajuti otsik | No |
| Ioonfunktsioon | No |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| Kokkupandav käepide | Yes |
| Muud funktsioonid | ThermoProtect setting |
| Net weight | 0.31 kg |
| Net weight master carton | 6.408 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 430 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 54.90 g |
| PET | 0.10 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | BHC010/10 EssentialCare |
| Riputusaas | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Tare weight master carton | 0.569 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips hair dryer bhc01010 essentialcare 1200 w number of temperature settings 3 black, bhc01010, philips, foonid











