Gembird SPK-BT-15-BK Portable Bluetooth speaker, Wireless, 5 W, 1200 mAh, Black
- TootjadGembird
- Mudel: SPK-BT-15-BK
- Saadavus: 5
-
12€
Gembird SPK-BT-15-BK Portable Bluetooth speaker, Wireless, 5 W, 1200 mAh, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.43 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Netokaal | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |


