Adler Mixer AD 4205 g Hand Mixer 300 W Number of speeds 5 Turbo mode White/Green
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4205 g
- Saadavus: 5
-
16€
Adler Mixer AD 4205 g Hand Mixer 300 W Number of speeds 5 Turbo mode White/Green
| All | |
| Brutokaal | 1.098 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Hakkija | No |
| Impulssfunktsioon | No |
| Jääpurustamine | No |
| Kiiruste arv | 5 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Mashed potatoes attachment | No |
| Minihakkija | No |
| Net weight master carton | 6.588 kg |
| Netokaal | 0.998 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 474 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer product family | Mixer |
| Producer product name | AD 4205 g |
| Segisti varda materjal | Stainless steel |
| Taara kaal (kg) | 0.1 kg |
| Taignakonksud | Two dough hooks made of stainless steel |
| Tare weight master carton | 0.371 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 2 x beaters, 2 x dough hooks |
| Toote värv | White/Green |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Visplid | Yes |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.003 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: adler mixer ad 4205 g hand mixer 300 w number of speeds 5 turbo mode whitegreen, ad 4205 g, adler, kasimikserid


