Adler Hand mixer | AD 4232 | Hand Mixer | 900 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | Black/Stainless Steel
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4232
- Saadavus: 2
-
26€
Adler Hand mixer | AD 4232 | Hand Mixer | 900 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | Black/Stainless Steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross weight | 1.57 kg |
| Gross width (mm) | 214.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Kiiruste arv | 5 |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Lahtiühendusnupp | Yes |
| Net weight | 1.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Hand mixer |
| Producer product name | AD 4232 |
| Taignakonksud | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Visplid | Yes |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler hand mixer ad 4232 hand mixer 900 w number of speeds 5 turbo mode blackstainless steel, ad 4232, adler, kasimikserid








