Tefal H0563242 So Light 24 cm Pot | TEFAL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 1.67 kg |
| Gross width (mm) | 254.00 mm |
| Net weight | 1.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 170 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 195.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: tefal h0563242 so light 24 cm pot tefal, h0563242, tefal, potid

