180 g/m² | 10x15 | High Glossy Photo Paper
| All | |
| Density | 180 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Net weight | 0.137 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 50 Sheets |
| Palette Qty | 6095 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Suurus | 10x15 |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Tüüp | High Glossy Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.0002835 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: 180 gm 10x15 high glossy photo paper, pg1800504r, colorway, paber

