180 g/m² | A4 | A4 | High Glossy Photo Paper
| All | |
| Density | 180 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross weight | 0.626 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Meediumi suurus (1 slaid) | A4 |
| Net weight | 0.603 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 50 Sheets |
| Palette Qty | 1597 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Tüüp | High Glossy Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.00106425 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: 180 gm a4 a4 high glossy photo paper, pg180050a4, colorway, paber

