Acer | H6518STI | WUXGA (1920x1200) | 3500 ANSI lumens | White
- TootjadAcer
- Mudel: MR.JSF11.001
- Saadavus: 3
-
733€
Acer | H6518STI | WUXGA (1920x1200) | 3500 ANSI lumens | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross height (mm) | 101.00 mm |
| Gross weight | 3.80 kg |
| Gross width (mm) | 313.00 mm |
| Heledus | 3500 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 10000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Net weight | 2.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 107 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product family | Projector |
| Producer product name | H6518STI |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.5 (2311.40 mm at 1000 mm) |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: acer h6518sti wuxga 1920x1200 3500 ansi lumens white, mrjsf11001, acer, projektorid
















