Acer Nitro AMD Radeon RX 5070 XT GAMING OC 8G | AMD Radeon RTX 9060 XT| 8 GB| 36 months warranty | Acer
- TootjadAcer
- Mudel: DP.Z4UWW.P01
- Saadavus: 5
-
468€
Acer Nitro AMD Radeon RX 5070 XT GAMING OC 8G | AMD Radeon RTX 9060 XT| 8 GB| 36 months warranty | Acer
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.96 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 265 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Acer |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: acer nitro amd radeon rx 5070 xt gaming oc 8g amd radeon rtx 9060 xt 8 gb 36 months warranty acer, dpz4uwwp01, acer, videokaardid

