Acer P1558I Projector, DLP, FHD, 5200lm, 10000:1, White
- TootjadAcer
- Mudel: MR.JYH11.001
- Saadavus: 2
-
664€
Acer P1558I Projector, DLP, FHD, 5200lm, 10000:1, White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 236.00 mm |
| Gross height (mm) | 114.00 mm |
| Gross weight | 4.60 kg |
| Gross width (mm) | 313.00 mm |
| Net weight | 2.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 205 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | Acer |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: acer p1558i projector, dlp, fhd, 5200lm, 100001, white, mrjyh11001, acer, projektorid






