Acer Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71-7556/16
- TootjadAcer
- Mudel: NH.QX9EL.001
- Saadavus: 2
-
2 664€
Acer Predator Helios Neo 16S AI PHN16S-71-7556/16"/OLED U7/255HX/16GB/1TB/Nvidia RTX 5060/Win11Home/Black/2Y Warranty
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 2.60 kg |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 222 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Acer |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: acer predator helios neo 16s ai phn16s-71-755616, nhqx9el001, acer, sulearvutid

