Acer TravelMate TMP414-53-TCO-5771 14" WUXGA IPS i5-1335U/16GB/SSD512GB/SCreader/Xe Graphics/Win11Pro/Eng kbd/LTE/Black/3Y Warra
- TootjadAcer
- Mudel: NX.B5KEL.MOD
- Saadavus: 5
-
725€
Acer TravelMate TMP414-53-TCO-5771 14" WUXGA IPS i5-1335U/16GB/SSD512GB/SCreader/Xe Graphics/Win11Pro/Eng kbd/LTE/Black/3Y Warranty | Acer
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 2.10 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 89 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Acer |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: acer travelmate tmp414-53-tco-5771 14 wuxga ips i5-1335u16gbssd512gbscreaderxe graphicswin11proeng kbdlteblack3y warra, nxb5kelmod, acer, sulearvutid

