Acer Veriton AIO VZ4724GT 23,8 IPS Intel Core i5-13500/16GB/512GB SSD/Intel UHD 730/Win11Edu/WIFI/Grey/3Y Warranty/no keyboard/n
- TootjadAcer
- Mudel: DQ.R1TEX.00L
- Saadavus: 5
-
1 063€
Acer Veriton AIO VZ4724GT 23,8“ IPS Intel Core i5-13500/16GB/512GB SSD/Intel UHD 730/Win11Edu/WIFI/Grey/3Y Warranty/no keyboard/no mouse
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 47.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 12.50 kg |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| Net weight | 12.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 80 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 420.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Acer |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: acer veriton aio vz4724gt 23, 8 ips intel core i5-1350016gb512gb ssdintel uhd 730win11eduwifigrey3y warrantyno keyboardn, dqr1tex00l, acer, lauaarvutid

