Acer Vero B8 B248YEbemiqprcuzx | 23.8 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | B
- TootjadAcer
- Mudel: UM.QB8EE.E01
- Saadavus: 3
-
275€
Acer Vero B8 B248YEbemiqprcuzx | 23.8 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 23.8 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 8.76 kg |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 6.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Acer |
| Producer product name | Vero B8 B248YEbemiqprcuzx |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.14 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 100W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: acer vero b8 b248yebemiqprcuzx 238 ips 169 100 hz 4 ms 1920 x 1080 pixels 300 cdm hdmi ports quantity 1 b, umqb8eee01, acer, monitorid







