Acer | X1229HP | WUXGA (1920x1200) | 4800 ANSI lumens | Black | Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadAcer
- Mudel: MR.JUJ11.001
- Saadavus: 2
-
377€
Acer | X1229HP | WUXGA (1920x1200) | 4800 ANSI lumens | Black | Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 117.00 mm |
| Gross height (mm) | 71.00 mm |
| Gross weight | 3.20 kg |
| Gross width (mm) | 148.00 mm |
| Heledus | 4800 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 20000:1 |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Net weight | 2.40 kg |
| Objektiivi tüüp | N/A |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 313 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product family | DLP Projector |
| Producer product name | X1229HP |
| Projitseerimiskauguse suhe | N/A |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: acer x1229hp wuxga 1920x1200 4800 ansi lumens black lamp warranty 12 months, mrjuj11001, acer, projektorid












