ADATA AUV320 64GB USB Flash Drive, Black/Blue ADATA
- TootjadADATA
- Mudel: AUV320-64G-RBKBL
- Saadavus: 5
-
13€
ADATA AUV320 64GB USB Flash Drive, Black/Blue ADATA
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 11.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 21.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35714 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata auv320 64gb usb flash drive, blackblue adata, auv320-64g-rbkbl, adata, usb malupulgad

