ADATA | C008 | 32 GB | USB 2.0 | White/Blue
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 102 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 0.015 kg |
| Gross width (mm) | 13 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaal | 10 g |
| Kõrgus | 5.9 cm |
| Laius | 1.95 cm |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 32 GB |
| Materjal | Plastic |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows : 98/98SE/ME/2000/XP/Vista /7 or later Mac : OS 9.0 or later Linux : Kernel 2.4 or later |
| Mõõdud (l x s x k) | 59.95 x 19.83 x 8.85mm (LxWxH) mm |
| Muud funktsioonid | * Easy Thumb Activated Capless Design* Graceful and Minimalist Design* Smart Power :The Means for Total Protection |
| Net weight | 0.005 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5666 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | ADATA |
| Producer product name | C008 |
| Sügavus | 5.96 cm |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | White/Blue |
| Tüüp | USB Flash Drive |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 98/2000/XP/V |
| Volume (m3) | 0.00015249 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata c008 32 gb usb 20 whiteblue, ac008-32g-rwe, adata, usb malupulgad

