ADATA C008 64 GB USB 2.0 Black/Red
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaal | 10 g |
| Kõrgus | 5.9 cm |
| Laius | 1.95 cm |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 59.6 x 19.5 x 9.5mm (L x W x H) mm |
| Net weight | 0.012 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15026 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Producer product name | C008 |
| Sügavus | 5.96 cm |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Toote värv | Black/Red |
| Tüüp | USB Flash Drive |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 98/2000/XP/V |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata c008 64 gb usb 20 blackred, ac008-64g-rkd, adata, usb malupulgad


