ADATA Premier 32 GB SDHC Flash memory class 10 No
- TootjadADATA
- Mudel: ASDH32GUICL10-R
- Saadavus: 5
-
19€
ADATA Premier 32 GB SDHC Flash memory class 10 No
| All | |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Kaal | 2 g |
| Kirjutamise kiirus | 10 MB/s |
| Kirjutuskaitse lüliti | Yes |
| Kogus pakendi kohta | 1 |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Norton Internet Secu |
| Kõrgus | 2.1 cm |
| Laius | 3.2 cm |
| Lugemise kiirus | 30 MB/s |
| Maht | 32 GB |
| Mälu pinge | 2.7,3.3,3.6 V |
| Mäluadapter kaasa arvatud | No |
| Net weight | 0.01 kg |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Palette Qty | 31276 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Producer product name | Premier |
| Sertifikaat | FCC, CE, BSMI, VCCI |
| Sügavus | 2.4 cm |
| Toote värv | Black, Blue |
| Tüüp | SDHC |
| Välkmälu klass | 10 |
| Välkmälukaardi tüüp | Secure Digital High- |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: adata premier 32 gb sdhc flash memory class 10 no, asdh32guicl10-r, adata, malukaardid




