ADATA Premier DDR4 RAM 8 GB, SO-DIMM, 2666 MHz, Notebook, Registered No, ECC No
- TootjadADATA
- Mudel: AD4S26668G19-SGN
- Saadavus: 5
-
98€
ADATA Premier DDR4 RAM 8 GB, SO-DIMM, 2666 MHz, Notebook, Registered No, ECC No
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 10 mm |
| Brutokaal | 0.025 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 170 mm |
| Brutolaius (mm) | 55 mm |
| CAS-latentsusaeg | CL19 |
| ECC | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Komponent | Notebook |
| Maht | 8 GB |
| Maht (m3) | 0.0000935 m |
| Mälu kujutegur | DDR4 |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Netokaal | 0.023 kg |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product family | Premier DDR4 RAM |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | SO-DIMM |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.002 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adata premier ddr4 ram 8 gb, so-dimm, 2666 mhz, notebook, registered no, ecc no, ad4s26668g19-sgn, adata, malud

