ADATA Premier Pro UHS-I SDXC 64 GB Flash memory class 10
- TootjadADATA
- Mudel: ASDX64GUI3V30S-R
- Saadavus: 5
-
18€
ADATA Premier Pro UHS-I SDXC 64 GB Flash memory class 10
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Supports high definition Full HD and 4K Ultra HD video recording, allowing every remarkable moment to be sleekly captured without lag or degradation of performance |
| Gross depth (mm) | 152.00 mm |
| Gross height (mm) | 8.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 25 C to 85 C |
| Kirjutamise kiirus | 80 MB/s |
| Lugemise kiirus | 100 MB/s |
| Maht | 64 GB |
| Muud funktsioonid | U3, V30 |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6767 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer product family | Premier Pro |
| Producer product name | UHS-I |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | SDXC |
| Ühilduvus | DSLR/ Full HD camcorders/ 3D full HD camcorders |
| Välkmälu klass | 10 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata premier pro uhs-i sdxc 64 gb flash memory class 10, asdx64gui3v30s-r, adata, malukaardid


