ADATA | Ultimate SU650 | 1000 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA 6Gb/s | Read speed 520 MB/s | Write s
- TootjadADATA
- Mudel: ASU650SS-1TT-R
- Saadavus: 5
-
180€
ADATA | Ultimate SU650 | 1000 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA 6Gb/s | Read speed 520 MB/s | Write speed 450 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 450 MB/s |
| Lugemise kiirus | 520 MB/s |
| Muud funktsioonid | 3D NAND Flash Technology |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6289 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA 6Gb/s |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | ADATA |
| Producer product name | Ultimate SU650 |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: adata ultimate su650 1000 gb ssd form factor 25 solid-state drive interface sata 6gbs read speed 520 mbs write s, asu650ss-1tt-r, adata, ssd



