ADATA | Ultimate SU650 | ASU650SS-240GT-R | 240 GB | SSD form factor 2.5 | Solid-state drive interface SATA | Read speed 520 MB/
- TootjadADATA
- Mudel: ASU650SS-240GT-R
- Saadavus: 5
-
66€
ADATA | Ultimate SU650 | ASU650SS-240GT-R | 240 GB | SSD form factor 2.5” | Solid-state drive interface SATA | Read speed 520 MB/s | Write speed 450 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 127 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross weight | 0.047 kg |
| Gross width (mm) | 7 mm |
| Kirjutamise kiirus | 450 MB/s |
| Lugemise kiirus | 520 MB/s |
| Net weight | 0.017 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7199 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Producer | ADATA |
| Producer product family | Ultimate SU650 |
| Producer product name | ASU650SS-240GT-R |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.000120015 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: adata ultimate su650 asu650ss-240gt-r 240 gb ssd form factor 25 solid-state drive interface sata read speed 520 mb, asu650ss-240gt-r, adata, ssd

