ADATA | UV128 | 128 GB | USB 3.0 | Black/Blue
| All | |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaal | 10 g g |
| Kirjutamise kiirus | 40 MB/s |
| Kujutegur | Slide |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Lugemise kiirus | 90 MB/s |
| Maht | 128 GB |
| Materjal | Plastic |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 or later Mac OSX 10.5 or later Linux Kernel 2.6 or later |
| Mõõdud (l x s x k) | 60 x 20 x 9mm mm |
| Muud funktsioonid | The sleek design features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless mechanical design eliminates the hassle of lost drive caps. The USB connector can be made ready for use with just one hand, for gr |
| Net weight | 0.006 kg |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Palette Qty | 15026 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | ADATA |
| Producer product name | UV128 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toote värv | Black/Blue |
| Tüüp | USB Flash |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata uv128 128 gb usb 30 blackblue, auv128-128g-rbe, adata, usb malupulgad


