ADATA UV128 64 GB, USB 3.0, Black/Blue
| All | |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross depth master carton | 0.01 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross height master carton | 0.01 mm |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |
| Gross width master carton | 0.01 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaal | 11 g |
| Kirjutamise kiirus | 40 MB/s |
| Kõrgus | 9 mm |
| Kujutegur | Slide |
| Laius | 2.1 cm |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Lugemise kiirus | 90 MB/s |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 69 x 21 x 9mm (L x W x H) mm |
| Muud funktsioonid | The sleek design features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless mechanical design eliminates the hassle of lost drive caps. The USB connector can be made ready for use with just one hand, for gr |
| Net weight master carton | 0.00 kg |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Producer product name | UV128 |
| Sügavus | 6.9 cm |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toide USB kaudu | Yes |
| Toote värv | Black/Blue |
| Tüüp | USB Flash Memory |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata uv128 64 gb, usb 30, blackblue, auv128-64g-rbe, adata, usb malupulgad




