ADATA | UV150 | 64 GB | USB 3.0 | Red
| All | |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Kaal | 9 g |
| Kõrgus | 1.1 cm |
| Kujutegur | Cap |
| Laius | 1.8 cm |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Plastic |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows XP/Vista/7/8 or later Mac OSX 10.5 or later Linux Kernel 2.6 or later |
| Mõõdud (l x s x k) | 58 x 18 x 10mm mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Palette Qty | 14311 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Producer | ADATA |
| Producer product name | UV150 |
| Sertifikaat | CE / FCC / VCCI / BS |
| Sügavus | 5.8 cm |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toote värv | Red |
| Tüüp | USB Dash Drive |
| Warranty | 60 month(s) |
Sildid: adata uv150 64 gb usb 30 red, auv150-64g-rrd, adata, usb malupulgad

