ADATA UV220 64 GB USB 2.0 White/Gray
| All | |
| Gross weight | 0.2,0.2 kg |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 0.1,0.1 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 2732 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Plastic (No PET) | 37 g |
| Producer product name | UV220 |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Toote värv | White/Gray |
| Volume (m3) | 0.0006325 m |
| Warranty | 60 month(s) |
Sildid: adata uv220 64 gb usb 20 whitegray, auv220-64g-rwhgy, adata, usb malupulgad


