ADATA UV240 32 GB USB 2.0 White
| All | |
| Gross weight | 0.2,0.2 kg |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 32 GB |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Convenient quick flip-cap capless design, Includes a strap hole to attach to lanyard or keychain |
| Net weight | 0.1,0.1 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 3339 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Plastic (No PET) | 37 g |
| Producer product name | UV240 |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.0005175 m |
| Warranty | 60 month(s) |
Sildid: adata uv240 32 gb usb 20 white, auv240-32g-rwh, adata, usb malupulgad


