ADATA UV320 64 GB USB 3.1 White/Green
| All | |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Liidese tüüp | USB 3.1 |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 2732 pc(s) |
| Producer product name | UV320 |
| Toote värv | White/Green |
| Warranty | 60 month(s) |
Sildid: adata uv320 64 gb usb 31 whitegreen, auv320-64g-rwhgn, adata, usb malupulgad

