ADATA XPG Gammix S70 BLADE 2000 GB, SSD form factor M.2 2280, SSD interface PCIe Gen4x4, Write speed 6400 MB/s, Read speed 7400
- TootjadADATA
- Mudel: AGAMMIXS70B-2T-CS
- Saadavus: 5
-
349€
ADATA XPG Gammix S70 BLADE 2000 GB, SSD form factor M.2 2280, SSD interface PCIe Gen4x4, Write speed 6400 MB/s, Read speed 7400 MB/s
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 17.00 mm |
| Brutokaal | 0.03 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 130.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 105.00 mm |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kirjutamise kiirus | 6400 MB/s |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Lugemise kiirus | 7400 MB/s |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | High-temperature resistant aluminum heatsink |
| NAND-välkmälukomponent | 3D NAND |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Paber/Papp | 2.00 g |
| PET | 20.00 g |
| Pooljuhtketta liides | PCIe Gen4x4 |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer product name | XPG Gammix S70 BLADE |
| Sisseehitatud aku | No |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Taara kaal (kg) | 0.00 kg |
| Ühilduvus | NVMe 1.4 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adata xpg gammix s70 blade 2000 gb, ssd form factor m2 2280, ssd interface pcie gen4x4, write speed 6400 mbs, read speed 7400, agammixs70b-2t-cs, adata, ssd




