Adler AD 3062 Waffle bowl maker, White/Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 145.00 mm |
| Brutokaal | 2.08 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 220.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 285.00 mm |
| Garantija | 24 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Netokaal | 1.70 kg |
| Paber/Papp | 315.00 g |
| Palette Qty | 95 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 6.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.38 kg |
| Tare other | 59.00 g |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler ad 3062 waffle bowl maker, whiteblack, ad 3062, adler, vahvlikupsetajad

