Adler AD 4201 g White, Hand mixer, 300 W, Number of speeds 5, Shaft material Stainless steel,
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4201 g
- Saadavus: 5
-
21€
Adler AD 4201 g White, Hand mixer, 300 W, Number of speeds 5, Shaft material Stainless steel,
| All | |
| Brutokaal | 1.08 kg |
| Eemaldatav võll | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Jääpurustamine | No |
| Kepi materjal | Stainless steel |
| Kiiruste arv | 5 |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Mashed potatoes attachment | No |
| Muudetav kiirus | TURBO button |
| Netokaal | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Producer product name | AD 4201 g |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Hand mixer |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler ad 4201 g white, hand mixer, 300 w, number of speeds 5, shaft material stainless steel, ad 4201 g, adler, kasimikserid




