Adler AD 4505 Electric food warmer, Green
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 100.00 mm |
| Brutokaal | 0.71 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 220.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 135.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.52 kg |
| Paber/Papp | 140.00 g |
| Palette Qty | 291 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.19 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler ad 4505 electric food warmer, green, ad 4505g, adler, kupsetamine

