Adler AD 4505 Electric Lunch Box, Blue | Adler
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 0.71 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Net weight | 0.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 291 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Adler |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler ad 4505 electric lunch box, blue adler, ad 4505, adler, potid

