Adler AD 4506bl Thermal flask, LED, Adler
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 750 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 96.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler ad 4506bl thermal flask, led, adler, ad 4506w, kupsetamine

