Adler AD 4616 Hand Blender, 500 W, Number of speeds 2, White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 4616
- Saadavus: 5
-
19€
Adler AD 4616 Hand Blender, 500 W, Number of speeds 2, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 70.00 mm |
| Brutokaal | 0.642 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 420 mm |
| Brutolaius (mm) | 80.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht (m3) | 0.002352 m |
| Metal | 0.70 g |
| Muud funktsioonid | Nominal power 300W Maximum power 500W Ergonomic handle Silent use |
| Netokaal | 0.472 kg |
| Paber/Papp | 150.00 g |
| PET | 20.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 9.50 g |
| Producer product family | Hand Blender |
| Producer product name | AD 4616 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.17 kg |
| Tera materjal | Stainless steel |
| Toote värv | White |
| Turborežiim | No |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 500 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 1.10 g |
Sildid: adler ad 4616 hand blender, 500 w, number of speeds 2, white, ad 4616, adler, kasimikserid




