Adler AD 6023 Electric oven, 26 L, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 380.00 mm |
| Brutokaal | 10.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 380.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 560.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.08 m |
| Netokaal | 8.30 kg |
| Paber/Papp | 1527.00 g |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 173.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.70 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler ad 6023 electric oven, 26 l, black, ad 6023, adler, miniahjud

