Adler AD 6406 Rice cooker Adler AD 6406 Black, Stainless steel 1000 W
- TootjadAdler
- Mudel: AD 6406
- Saadavus: 5
-
27€
Adler AD 6406 Rice cooker Adler AD 6406 Black, Stainless steel 1000 W
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Brutokaal | 2.15 kg |
| Eemaldatav nõu | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 260 mm |
| Gross depth master carton | 540 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross height master carton | 550 mm |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Kaasas kate | Yes |
| Kannu mahutavus | 1.5 L |
| Kogumaht | 1,5 L |
| Laius | 2.1 cm |
| Märgutuli | Yes |
| Mõõtetops | Yes |
| Net weight master carton | 8.6 kg |
| Netokaal | 1.875 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Pakendi kaal | 2.5 kg |
| Pakendi kõrgus | 25.5 cm |
| Pakendi laius | 26.5 cm |
| Pakendi sügavus | 26.5 cm |
| Palette Qty | 80 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 275.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer product name | AD 6406 |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.275 kg |
| Tare weight master carton | 1.414 kg |
| Toote värv | Black, Stainless steel |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.017576 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: adler ad 6406 rice cooker adler ad 6406 black, stainless steel 1000 w, ad 6406, adler, multikupsetus

