Adler | AD 7302 | Desk Fan | White | Diameter 23 cm | Number of speeds 2 | Oscillation | 60 W | No
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7302
- Saadavus: 5
-
19€
Adler | AD 7302 | Desk Fan | White | Diameter 23 cm | Number of speeds 2 | Oscillation | 60 W | No
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | 2 speed levels 90 degree oscilation Up-down adjustment Stable base. |
| Gross depth (mm) | 287 mm |
| Gross height (mm) | 273 mm |
| Gross weight | 1.388 kg |
| Gross width (mm) | 191 mm |
| Kaal | 1.23 g |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kõrgus | 23 cm propeller diameter cm |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Läbimõõt | 23 cm |
| Laius | 23 cm propeller diameter cm |
| Mõõdud (l x s x k) | 23 cm propeller diameter mm |
| Müratase | 35.6 dB |
| Net weight | 0.857 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Table |
| Pakendi kaal | 1.4 g |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 280 x 185 x 313 mm |
| Palette Qty | 72 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 531.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product name | AD 7302 |
| Remote control | No |
| Sügavus | 23 cm propeller diameter cm |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.531 kg |
| Toitenõuded | 230 V, 50 Hz |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Desk Fan |
| Võimsus | 60 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 60 W |
| Volume (m3) | 0.014965041 m |
| Võnkumine | Yes |
| Võnkumise ulatus | 90 |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler ad 7302 desk fan white diameter 23 cm number of speeds 2 oscillation 60 w no, ad 7302, adler, ventilaatorid

