Adler AD 9617 Lint remover, White/Gold
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 85.00 mm |
| Brutokaal | 0.50 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 120.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 190.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.25 kg |
| Paber/Papp | 250.00 g |
| Palette Qty | 892 pc(s) |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.25 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler ad 9617 lint remover, whitegold, ad 9617, adler, tolmuimejad

