Adler | Air conditioner | AD 7924 | Number of speeds 2 | Fan function | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7924
- Saadavus: 5
-
192€
Adler | Air conditioner | AD 7924 | Number of speeds 2 | Fan function | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | Yes |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross height (mm) | 840 mm |
| Gross weight | 20.2 kg |
| Gross width (mm) | 375 mm |
| Integreeritud taimer | Yes |
| Jahutuse tüüp | R290 70g |
| Jahutusvõimsus (max) | 5000 BTU/h |
| Jahutusvõimsus vattides (max) | 1500 W |
| Kiiruste arv | 2 |
| Mitme toru süsteem | No |
| Müratase | 63 dB |
| Muud funktsioonid | Temperature range 15-31 C. Drying capacity: 14.4 liters / day |
| Net weight | 11.7 kg |
| Õhukonditsioneeri funktsioonid | Cooling, fan, drying |
| Õhuvool (suur kiirus) | 220 m /h |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8084.00 g |
| PET | 400.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 416.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Air conditioner |
| Producer product name | AD 7924 |
| Remote control | Yes |
| Sobib ruumidele kuni | 20 m |
| Soojendusfunktsioon | No |
| Taimeri kestus (maksimum) | 24 h |
| Tare weight (kg) | 8.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Free standing |
| Type of battery | Battery |
| Ventilaator | Yes |
| Võimsus | 575 W |
| Volume (m3) | 0.118125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler air conditioner ad 7924 number of speeds 2 fan function white, ad 7924, adler, konditsioneerid






