Adler | Airfryer | AD 6310 | Power 2200 W | Capacity 3 L | High-volume hot-air circulation technology | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 6310
- Saadavus: 5
-
47€
Adler | Airfryer | AD 6310 | Power 2200 W | Capacity 3 L | High-volume hot-air circulation technology | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 341 mm |
| Gross height (mm) | 271 mm |
| Gross weight | 4.11 kg |
| Gross width (mm) | 332 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 3 L |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | Convection technology. Removable container. Removable grate |
| Net weight | 3.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 49 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 334 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 146 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Airfryer |
| Producer product name | AD 6310 |
| Rapid Air tehnoloogia | Yes |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisuaken | No |
| Taimeri kestus | 30 min |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Tehnoloogia | High-volume hot-air circulation technology |
| Temperatuur | 80 200 C |
| Toote värv | Black |
| Valmimise märguanne | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.030680452 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler airfryer ad 6310 power 2200 w capacity 3 l high-volume hot-air circulation technology black, ad 6310, adler, friteerimisvahendid

