Adler Alarm Clock AD 1189B Black
| All | |
| Alarmifunktsioon | Yes |
| AUX-sisend | No |
| Bluetooth | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 83.00 mm |
| Brutokaal | 0.18 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 55.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 148.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Gross width master carton | 500 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Korduse funktsioon | Yes |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Room temperature display 3 alarm clock activation modes 2 display backlight modes |
| Net weight master carton | 5.96 kg |
| Netokaal | 0.10 kg |
| NFC features | No |
| Paber/Papp | 77.00 g |
| Palette Qty | 2558 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 3.00 g |
| Producer product family | Alarm Clock |
| Producer product name | AD 1189B |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Taara kaal (kg) | 0.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.619 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler alarm clock ad 1189b black, ad 1189b, adler, mikro-muusikakeskused





