Adler Bathroom Bamboo Scale AD 8173 Maximum weight (capacity) 150 kg, Accuracy 100 g
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8173
- Saadavus: 4
-
19€
Adler Bathroom Bamboo Scale AD 8173 Maximum weight (capacity) 150 kg, Accuracy 100 g
| All | |
| Aku tüüp | V3 CR2032 |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 344 mm |
| Brutokaal | 1.13 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 303 mm |
| Brutolaius (mm) | 35 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 355 mm |
| Gross height master carton | 323 mm |
| Gross width master carton | 227 mm |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | No |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00364812 m |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 150 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Mõõteühik | Kg/lb/st |
| Muud funktsioonid | Excessive load indicator |
| Net weight master carton | 6.78 kg |
| Netokaal | 0.99 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 40.00 g |
| Producer product family | Bathroom Bamboo Scale |
| Producer product name | AD 8173 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.14 kg |
| Täpsus | 100 g |
| Tare weight master carton | 0.442 kg |
| TI kaal (kg) | 0.00 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler bathroom bamboo scale ad 8173 maximum weight capacity 150 kg, accuracy 100 g, ad 8173, adler, kaalud




