Adler Bathroom scale with analyzer AD 8165 Maximum weight (capacity) 225 kg Accuracy 100 g Body Mass Index (BMI) measuring Stain
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8165
- Saadavus: 5
-
22€
Adler Bathroom scale with analyzer AD 8165 Maximum weight (capacity) 225 kg Accuracy 100 g Body Mass Index (BMI) measuring Stainless steel/Black
| All | |
| Aku tüüp | AAA |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | Yes |
| Funktsioonid | The scale measures: body weight,% weight loss,% hydration,% muscle jump, fat calories and BMI off helps you save energy and improves comfort |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross depth master carton | 345 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross height master carton | 344 mm |
| Gross weight | 2.433 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross width master carton | 146 mm |
| Kasutajate arv | Multiple kasutaja(id) |
| Keha rasvaprotsendi analüüs | Yes |
| Keha veeprotsent | Yes |
| Kehamassiindeks | Yes |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | Yes |
| Lihaste suhte/tiheduse analüüs | Yes |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 225 kg |
| Mälufunktsioon | Yes |
| Mitme kasutaja tugi | Yes |
| Mõõteühik | kg / lb / st |
| Muud funktsioonid | Over load buzzer indication Low battery buzzer indication Buzzer indication while finished measurement Slection of the activity level Athlete mode Equipped with 4 high precision strain gauges |
| Net weight | 1.963 kg |
| Net weight master carton | 7.299 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Palette Qty | 297 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 470.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Bathroom scale with analyzer |
| Producer product name | AD 8165 |
| Täpsus | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.47 kg |
| Tare weight master carton | 0.295 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Toote värv | Stainless steel/Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.0049005 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: adler bathroom scale with analyzer ad 8165 maximum weight capacity 225 kg accuracy 100 g body mass index bmi measuring stain, ad 8165, adler, kaalud


















