Adler | Beverage Pantry | AD 8083 | Energy efficiency class G | Free standing | Bottles capacity 12 | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8083
- Saadavus: 5
-
137€
Adler | Beverage Pantry | AD 8083 | Energy efficiency class G | Free standing | Bottles capacity 12 | Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 132 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | G |
| Gross depth (mm) | 510 mm |
| Gross height (mm) | 610 mm |
| Gross weight | 11.50 kg |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Kõrgus | 61 cm |
| Laius | 26 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 26 dB |
| Net weight | 10.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Beverage Pantry |
| Producer product name | AD 8083 |
| Pudelite mahutavus | 12 |
| Riiulite arv | 5 |
| Riiulite materjal | Metal |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 51 cm |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Temperatuur | 12-18 C |
| Temperatuuride arv | 1 |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Black |
| Ukse hing | Right |
| Võimsus | 50 W |
| Volume (m3) | 0.080886 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler beverage pantry ad 8083 energy efficiency class g free standing bottles capacity 12 black, ad 8083, adler, kulmikud









